Останні відгуки

  • Загальне враження:смачна свіжа випічка, доступні ціни, великий вибір різної здоби, привітні продавці)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:люблю ходити сюди на вистави, але театр в жахливому стані.. ремонт тут би не помішав)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:величезний вибір різного взуття на кожен сезон, ціни помірні) і чоловіче і жіноче і дитяче)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:класна косметика і засоби догляду) а як пахне..ммм)ціни доступні, можна знайти гарні подарунки подружкам))
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:класна кафешка, вибір великий десертів)ціни помірні, персонал привітний)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:смачна випічка і десерти! вибір кавових напоїв великий) ціни середні, гарне розташування)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:хороший магазин з доступною якісною жіночою білизною) на любий смак і кишеню)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:частенько заходжу сюди по випічку, свіженька, деколи ще тепла)обожнюю булочки з бананом і маком)
    більше 7 років тому